Стелаж для дому, стоїть, підвісна полиця з ДСП 4 відкритих відсіку, СТ-1х4 колір Бетон
-5%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж для дому, книжкова полиця, тумба під телевізор бетон
Універсальний стелаж може виконувати роль стелажу для книг або документів у вертикальному положенні або роль книжкової полиці при розміщенні горизонтально. Так само цей стелаж може виконати роль модульної частини в оформленні в вітальні під ТБ, або робочого місця в комбінації зі столом
Доступний до замовлення в кольорах т (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко забирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидкою та простою

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Цвет (оттенок) мебели | Бетон |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 360 мм |
| Глубина стеллажа | 290 мм |
| Высота стеллажа | 140 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Бетон індастріал |
| Высота | 1400 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Цена: 1 289,15 ₴

