Стелаж для дому, підвісна полиця з ДСП 4 відкритих відсіку, СТ-1х4 колір Чорний
-5%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж для дому, книжкова полиця, тумба під телевізор Венге магія
Універсальний стелаж може виконувати роль стелажу для книг або документів у вертикальному положенні або роль книжкової полиці при розміщенні горизонтально. Так само цей стелаж може виконати роль модульної частини в оформленні в вітальні під ТБ, або робочого місця в комбінації зі столом
Доступний до замовлення в кольорах та їх комбінаціях (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та простим

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 1400 мм |
| Глубина стеллажа | 297 мм |
| Высота стеллажа | 363 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 1 289,15 ₴

