Високий стелаж для дому, драбинка, з ДСП 6 відкритих відсіку, СТЛ-2 колір Чорний
-5%


У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високий стелаж для дому, драбинка, стильний і універсальний.
Компактний і зручний стелаж можна використовувати як стелаж для книг та предметів декору, стелаж для іграшок у дитячу кімнату, як етажерку для зберігання різних предметів побуту або як перегородку для кімнати зі зручним доступом з обох боків. На відкритих полицях на трьох рівнях буде достатньо місця, щоб організувати простір у кімнаті або відповідним чином прикрасити її.
Доступний до замовлення в кольорах та їх комбінаціях (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та простим

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Ширина этажерки | 1553 мм |
| Глубина этажерки | 290 мм |
| Высота этажерки | 1637 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 2 300,90 ₴

