Високий стелаж для дому, драбинка, з ДСП 6 відкритих відсіку, СТЛ-2 колір Бетон
-5%




У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж для дому, стильний та якісний, 6 відділень, бетон
Компактний і зручний стелаж можна використовувати як стелаж для книг та предметів декору, стелаж для іграшок у дитячу кімнату, як етажерку для зберігання різних предметів побуту або як перегородку для кімнати зі зручним доступом з обох сторін. На полицях на чотирьох рівнях буде достатньо місця, щоб організувати простір у кімнаті або відповідним чином прикрасити її.
Доступний до замовлення в кольорах (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко забирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та простим

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Цвет (оттенок) мебели | Бетон |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 1637 мм |
| Глубина стеллажа | 290 мм |
| Высота стеллажа | 1553 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Бетон індастріал |
| Высота | 1553 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Ширина | 1637 мм |
- Цена: 2 300,90 ₴

