Стелаж для дому, перегородка, книжкова шафа з ДСП 8 відкритих відсіку, СТ-8 колір Бетон





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж для дому, стильний та універсальний. Бетон
Універсальний і практичний стелаж з 8-ма полицями відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і впорається з будь-яким завданням з розміщення книг, документів, іграшок, декоративних прикрас. Стелаж місткий та стійкий
Доступний до замовлення в кольорах (див. картинку нижче)
Виготовлений з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та легким.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Цвет (оттенок) мебели | Бетон |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 1072 мм |
| Глубина стеллажа | 250 мм |
| Высота стеллажа | 1078 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Бетон індастріал |
| Высота | 1078 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 1072 мм |
- Цена: 1 891 ₴

