Стелаж для дому, полиця для книг, книжкова шафа з ДСП 4 відкритих відсіку, СТ-2х2 колір Бетон
-5%



У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж для дому, комфортний і багатофункціональний.
Простий і лаконічний дизайн стелажу, висока якість виготовлення зроблять цей стелаж зручним і довговічним у використанні. Компактні розміри стелажу та стандартні розміри поличок дозволяють активно користуватися всіма поверхнями полиць для розташування книг, декоративних прикрас, домашніх квітів, іграшок, можливе розміщення коробів для зберігання.
Доступний до замовлення в кольорах (див. картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить його поверхню стійким до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та легким.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Цвет (оттенок) мебели | Бетон |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 709 мм |
| Глубина стеллажа | 290 мм |
| Высота стеллажа | 709 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Бетон індастріал |
| Высота | 709 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Ширина | 709 мм |
- Цена: 1 109,60 ₴

