Практичний стелаж для дому, перегородка, книжкова шафа з ДСП 5 відділень, СТ-5-450 колір Білий \ Бетон
-5%



У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж для дому, стильний та багатофункціональний, білий\бетон
Компактний, але дуже місткий стелаж з 5-ма полицями відмінно впишеться у вільний куточок у будь-якому інтер'єрі. Підійде для розміщення книг, домашніх рослин, дрібної побутової техніки, декоративних прикрас. Конструкція стійка та продумана, що дозволяє активно користуватися полицями по всій висоті стелажу.
Доступний до замовлення в кольорах (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу простим та швидким.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Бетон |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 450 мм |
| Глубина стеллажа | 236 мм |
| Высота стеллажа | 1626 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1626 мм |
| Глубина | 236 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 1 344,25 ₴

