Зручний стелаж для дому, сходи, книжкова шафа з ДСП 10 відділень, Бетон
-5%




У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж сходинками для дому, стильний і сучасний.
Стелаж сходами з 10-ма однаковими поличками відмінно впише в будь-який інтер'єр. За рахунок великого розміру відділення, у стелажі можна розміщувати книги, документи, іграшки, предмети декору та домашні рослини. Конструкція містка, зручна та стійка.
Доступний до замовлення в та їх комбінаціях (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко забирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу простою та швидкою.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Ширина этажерки | 1400 мм |
| Глубина этажерки | 290 мм |
| Высота этажерки | 1425 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 1400 мм |
| Глубина стеллажа | 290 мм |
| Высота стеллажа | 1425 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Бетон індастріал |
- Цена: 2 405,40 ₴

