Стелаж на 3 сходинки для дому, стильний та сучасний СТЛ-3, колір Бетон індастріал
-5%



У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж сходинками для дому, стильний та сучасний.
Стелаж східцями з 6-ма однаковими осередками відмінно впише в будь-який інтер'єр. За рахунок великого розміру осередку, у стелажі можна розміщувати книги, документи, іграшки, предмети декору та домашні рослини. Конструкція містка, зручна та стійка.
Доступний до замовлення в кольорах (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу простим та швидким.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 1070 мм |
| Глубина стеллажа | 296 мм |
| Высота стеллажа | 1070 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Бетон індастріал |
- Цена: 1 515,25 ₴

