Зручний стелаж для дому, полиці, книжкова шафа з ДСП XXL, СТУ-5-600 колір Бетон
-5%


У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж для дому XXL, стильний та сучасний.
Великий стелаж у класичному дизайні із закритою задньою стінкою (білого кольору) відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Місткий, зручний та стійкий він впорається з будь-яким завданням з розміщення книг, документів, декоративних прикрас. За рахунок великої висоти стелажу можна активно користуватися кожним сантиметром вільного простору з користю.
Доступний до замовлення в (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу простим та швидким

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Цвет | Серый |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Ширина этажерки | 600 мм |
| Глубина этажерки | 250 мм |
| Высота этажерки | 1900 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 60 мм |
| Глубина стеллажа | 250 мм |
| Высота стеллажа | 1900 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 1 934,20 ₴

