Удобный стеллаж для дома, лесенка, книжный шкаф из ДСП 3 отсека, СТ-3-700 цвет Бетон
-5%



У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж для книг, етажерка бетон
Цей компактний стелаж поєднує в собі простий дизайн із сучасною естетикою прямих ліній і впишеться в будь-яку кімнату вашого будинку. Книжкова полиця з ДСП з ламінованим покриттям проста у догляді. Завдяки просторим відділенням він ідеально підходить для розміщення книг, декоративних прикрас, рослин та канцелярського приладдя. Полиця відмінно підійде для використання у будь-якому житловому чи офісному приміщенні.
Доступний до замовлення в кольорах (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу легким та швидким

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Цвет | Серый |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Ширина этажерки | 700 мм |
| Глубина этажерки | 250 мм |
| Высота этажерки | 974 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 1 096,30 ₴

