Зручний книжковий стелаж для дому, стелаж для книг, стелаж для іграшок і квітів у формі дерева, колір Трюфель


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручний сучасний стелаж для книг, стелаж для дому, стелаж для декору
Ця креативна книжкова шафа - ідеальний вибір для вітальні чи офісу. Велика кількість полиць робить цей стелаж максимально містким та зручним у використанні. Книги, декоративні прикраси, дитячі іграшки, документи та кімнатні квіти – для всього знайдеться місце! Конструкція зручна, надійна та стійка.
Доступний до замовлення в кольорах (див. картинку нижче)
Виготовлений з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та легким.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Ширина этажерки | 960 мм |
| Глубина этажерки | 250 мм |
| Высота этажерки | 1500 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Дуб сонома |
- Цена: 2 200 ₴

