Стильні книжкові стелаж, стелаж універсальний Білий + Антрацит


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний стелаж, стелаж для дому, стелаж для декору чорний
Оригінальний невеликий стелаж продуманої конструкції дозволяє використовувати полиці для книг, домашніх рослин та декору різної висоти. За рахунок компактних розмірів можна активно користуватись усіма полицями. Стелаж також можна використовувати як книжковий стелаж, етажерку, стелаж для іграшок в дитячу, стелаж для документів в офіс, як стелаж-розділювач у будь-якому приміщенні.
Доступний до замовлення в кольорах (див. картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить його поверхню стійким до подряпин і легко прибирається від пилу.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу простою та швидкою

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество ярусов этажерки | 5 |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Ширина этажерки | 900 мм |
| Глубина этажерки | 250 мм |
| Высота этажерки | 1800 мм |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 900 мм |
| Глубина тумбы | 250 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 900 мм |
| Глубина стеллажа | 250 мм |
| Высота стеллажа | 1800 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Білий + Антрацит |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба |
- Цена: 1 653 ₴

