Зручний стелаж для книг, СТ-800 , колір Дуб сонома + Чорний




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручний стелаж для книг
Цей зручний стелаж пропонує багато місця для розміщення книг, дитячих іграшок, декоративних прикрас, кімнатних рослин. Конструкція стійка та надійна, комфортна висота стелажа дозволяє активно використовувати всі полиці.
Доступний до замовлення в кольорах та їх комбінаціях (див.картинку нижче)
Виготовлений з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко забирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидкою та легкою.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Количество ярусов этажерки | 5 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Черный |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Глубина стеллажа | 296 мм |
| Высота стеллажа | 1746 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Дуб сонома + Чорний |
| Высота | 1746 мм |
| Глубина | 296 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Цена: 2 491 ₴

