Стелаж для книг, етажерка СТ -25, колір Дуб сонома + Білий





Описание
Характеристики
Информация для заказа
стелаж для книг, етажерка дуб сонома\білий
Цей компактний стелаж поєднує в собі простий дизайн із сучасною естетикою прямих ліній і впишеться в будь-яку кімнату вашого будинку. Книжкова полиця з ДСП з ламінованим покриттям проста у догляді. Завдяки восьми відділенням він ідеально підходить для розміщення книг, декоративних прикрас, рослин та канцелярського приладдя. Полиця відмінно підійде для використання у будь-якому житловому чи офісному приміщенні.
Доступний до замовлення в кольорах (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та легким.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество ярусов этажерки | 3 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 1000 мм |
| Глубина стеллажа | 296 мм |
| Высота стеллажа | 1244 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1244 мм |
| Глубина | 296 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Цена: 2 312 ₴


