Стелаж з унікальним дизайном, СТ-30 Білий



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж з унікальним геометричним дизайном
Ця книжкова полиця вражає своїм цікавим геометричним дизайном. За рахунок продуманого розташування полиць на стелажі можливе розміщення книг та ітер'єрних прикрас різного розміру. Можливе використання у вертикальному та горизонтальному варіанті розташування.
Доступний до замовлення в кольорах (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та легким.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Количество ярусов этажерки | 7 |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 600 мм |
| Глубина стеллажа | 250 мм |
| Высота стеллажа | 1618 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1618 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба |
- Цена: 1 873 ₴

