Стильний стелаж для книг, Білий


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний стелаж для книг
Цей стелаж своїм сучасним дизайном прикрасить будь-який інтер'єр. Завдяки невеликому розміру стелаж може бути відмінним рішенням для розміщення книг, іграшок, декоративних прикрас та у невеликій кімнаті.
Доступний до замовлення в кольорах (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та легким.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип тумбы | прямая |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 450 мм |
| Глубина стеллажа | 250 мм |
| Высота стеллажа | 1220 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1220 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба |
- Цена: 1 100 ₴

