Полиця для книг універсальна може бути стелажем або прикровіатною тумбочкою Дуб шамоні




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полиця для книг універсальна може бути стелажем або тумбочкою.
Невеликий стелаж завдяки простому, і в той же час продуманому дизайну, місткий, стійкий і може виконувати будь-які функції. Він може служити як стелаж для книг, етажерка, тумбочка під ТБ, стелаж для іграшок у дитячу.
Доступний до замовлення в кольорах та їх комбінаціях (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та легким.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Количество ярусов этажерки | 2 |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 850 мм |
| Глубина стеллажа | 250 мм |
| Высота стеллажа | 760 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 760 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 850 мм |
- Цена: 1 210 ₴

