Відкритий невеликий книжковий шафа, стелаж для книг, стелаж для іграшок Білий



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відкрита невелика книжкова шафа, стелаж для книг, стелаж для іграшок Білий
Невеликий стелаж з цікавим дизайном можна використовувати як книжковий стелаж, стелаж для іграшок або квітів, етажерку. Компактні розміри та відкриті полиці дозволяють активно використовувати всі поверхні полиць. Стійкий та місткий стелаж чудово впорається зі своєю функцією.
Доступний до замовлення в кольорах (див. картинку нижче)
Виготовлений з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко прибирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидким та легким.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Количество ярусов этажерки | 3 |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Нимфеа альба |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 615 мм |
| Глубина стеллажа | 250 мм |
| Высота стеллажа | 900 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 615 мм |
- Цена: 1 088 ₴

