Офісний стелаж, стелаж для будинку Білий + Дуб сонома



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Офісний стелаж, стелаж для будинку
Оригінальний невеликий стелаж продуманої конструкції дозволяє використовувати полиці для книг, домашніх рослин та декору різної висоти. За рахунок компактних розмірів можна активно користуватись усіма полицями. Стелаж також можна використовувати як книжковий стелаж, етажерку, стелаж для іграшок в дитячу, стелаж для документів в офіс, як стелаж-розділювач у будь-якому приміщенні.
Доступний до замовлення в кольорах та їх комбінаціях (див. картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить його поверхню стійким до подряпин і легко забирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидкою та легкою.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Белый |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Глубина стеллажа | 200 мм |
| Высота стеллажа | 1500 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Білий + Дуб сонома |
| Высота | 1500 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Цена: 1 278 ₴

