Книжний стелаж, Стелаж для дому з ДСП, перегородка з ДСП Антрацит





Книжний стелаж, Стелаж для дому з ДСП, перегородка з ДСП
Цей стелаж високий, широкий і зручний у розолодуванні полиць і перегородок, на ньому дуже багато корисного простору для розміщення речей і декору. Завдяки своїй продуманій конструкції стелаж стійкий і багатофункціональний, він може бути використаний як книжковий стелаж, стелаж-перегородка, стелаж для дитячих іграшок, як торгова вітрина в магазин або стелаж для дрібних електроприладів у салон краси.
Доступний до замовлення в (дивінку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко забирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять збирання цього стелажа швидким і легким.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет ДСП | Антрацит |
| Высота | 1900 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Цена: 2 314 ₴

