Стильний книжковий стелаж, полиця, етажерка для іграшок Білий





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний книжковий стелаж, полиця, етажерка для іграшок
Цей стелаж високий, широкий та зручний у розсолодженні полиць та перегородок, на ньому дуже багато корисного простору для розміщення речей та декору. За рахунок своєї продуманої конструкції стійкий і багатофункціональний стелаж, він може бути використаний як книжковий стелаж, стелаж-перегородка, стелаж для дитячих іграшок, як торгова вітрина в магазин або стелаж для дрібних електроприладів в салон краси.
Доступний до замовлення в (див.картинку нижче)
Виготовлений з лакованого ДСП 16 мм, що робить поверхню цього стелажу стійкою до подряпин і легко забирається.
Інструкція та всі необхідні комплетуючі роблять складання цього стелажу швидкою та легкою.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет ДСП | Білий |
| Высота | 1900 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба |
- Цена: 2 314 ₴



