Стелаж для дому, полиця для книг і іграшок, роздільник кімнати на 13 відділень, книжкова шафа Білий





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж для дому, полиця для книг і іграшок, роздільник кімнати на 13 відділень, книжкова шафа
Цей книжковий стелаж із простим дизайном є одночасно декоративним та практичним доповненням до вашого інтер'єру. Незважаючи на компактні розміри, у стелажі достатньо місця для зберігання та розташування різних речей – книг, дрібної техніки, дитячих іграшок, декоративних прикрас тощо. Завдяки продуманому дизайну стелаж міцний та довговічний. Можливо використовувати як книжкову шафу, роздільник у кімнату, стелаж у салоні краси або торгову вітрину в магазин.
Доступний до замовлення в кольорах (див. картинку нижче)
Матеріал корпусу: ламінований ДСП
Матеріал полиці: Ламінований ДСП
Кромка ПВХ 0.6 мм
Доставка у розібраному вигляді з інструкцією для складання та всіма необхідними комплектуючими
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет ДСП | Білий |
| Высота | 1400 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Цена: 2 532 ₴


