Книжкова полиця, книжковий стелаж з ДСП, стелаж для будинку Дуб сонома





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Книжкова полиця, книжковий стелаж із ДСП, стелаж для дому Дуб сонома
Цей книжковий стелаж із простим дизайном є одночасно декоративним та практичним доповненням до вашого інтер'єру. Незважаючи на компактні розміри, у стелажі достатньо місця для зберігання та розташування різних речей – книг, дрібної техніки, дитячих іграшок, декоративних прикрас тощо. Завдяки продуманому дизайну стелаж міцний та довговічний. Можливо використовувати як книжкову шафу, роздільник у кімнату, стелаж у салоні краси або торгову вітрину в магазин.
Доступний до замовлення в кольорах (див. картинку нижче)
Інформація про продукт
Матеріал корпусу: ламінований ДСПМатеріал полиці: Ламінований ДСП
Кромка ПВХ 0.6 мм
Доставка у розібраному вигляді з інструкцією для складання та всіма необхідними комплектуючими

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб сонома |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет ДСП | Дуб сонома |
| Высота | 1400 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Цена: 2 532 ₴

