Комп'ютерний стіл 2 в 1 (стіл-стелаж) колір Чорний





Сучасний, зручний та незвичайний письмовий стіл відмінно підійде для організації робочого простору. Простота і практичність підкреслюють його привабливість, а вбудований книжковий стелаж забезпечує ідеальне додаткове місце для зберігання не тільки книг, але і безлічі корисних речей для дому та офісу ( кімнатних рослин, документів, канцелярського приладдя та багато іншого).
Функції Легке складання
Інформація про продукт Матеріал виробу: ЛДСП
Потрібне складання для дорослих: Так - (комплектується докладною інструкцією для складання)
Можливі варіанти за кольорами: Венге Магія, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Бетон, Білий, Чорний. А також будь-яка комбінація з цих кольорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Тип стола | прямой |
| Цвет | Черный |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Высота стола | 120 мм |
| Глубина стола | 55 мм |
| Ширина стола | 120 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | стол |
| Форма стола | Прямой (линейный) |
| Толщина ДСП | 16 мм |
- Цена: 2 660 ₴


