Комп'ютерний стіл 2 в 1 (стіл-стелаж) колір Білий
- 5% ЗА ВІДЕО відгук




У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний, зручний та незвичайний письмовий стіл відмінно підійде для організації робочого простору. Простота і практичність підкреслюють його привабливість, а вбудований книжковий стелаж забезпечує ідеальне додаткове місце для зберігання не тільки книг, але і безлічі корисних речей для дому та офісу ( кімнатних рослин, документів, канцелярського приладдя та багато іншого).
Функції
Легке складання
Інформація про продукт
Матеріал виробу: ЛДСП
Потрібне складання для дорослих: Так - (комплектується докладною інструкцією для складання)
Можливі варіанти за кольорами: Венге Магія, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Бетон, Білий, Чорний. А також будь-яка комбінація з цих кольорів.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Тип стола | прямой |
| Цвет | Черный |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Высота стола | 120 мм |
| Глубина стола | 55 мм |
| Ширина стола | 120 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | стол |
| Форма стола | Прямой (линейный) |
| Толщина ДСП | 16 мм |
- Цена: 2 793 ₴

