Комп'ютерний стіл 2 в 1 (стіл-стелаж) СЛ-43, колір Білий





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний, зручний і практичний письмовий стіл відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Простота та естетичність, підкреслюють його привабливість, а вбудовані книжкові полиці забезпечать ідеальне місце для зберігання не тільки книг, а й безліч корисних речей для дому та офісу ( кімнатних рослин, документів, канцелярського приладдя та багато іншого).
Функції
Легке складання
Інформація про продукт
Матеріал виробу: ЛДСП
Потрібне складання для дорослих: Так - (комплектується докладною інструкцією для складання)
Можливі варіанти за кольорами: Венге Магія, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Бетон, Білий, Чорний. А також будь-яка комбінація з цих кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Нагода |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Чорний |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 75 мм |
| Глибина столу | 60 мм |
| Ширина столу | 90 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | стіл |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Форма стола | Прямий (лінійний) |
- Ціна: 1 430 ₴

