Тумба для ТВ настенная, тумбочка под телевизор, подставка под TV ТВТ-12, Дуб трюфель
- 5% ЗА ВІДЕО відгук




У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Геометричний дизайн та лінійний силует надають цій підставці для телевізора сучасного вигляду. Вбудовані полиці пропонують місце для зберігання медіатеки, електроніки та багато іншого. Поєднуючи стиль і практичність, підставка доступна в різних варіантах обробки, щоб гармоніювати з існуючим декором. Потрібно збирання.
Доступні варіанти кольорів для замовлення, а саме ↓

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Состояние | Новое |
| Функциональное назначение | Под плазменный и ЖК телевизор |
| Цвет | Дуб трюфель |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 182 мм |
| Глубина тумбы | 296 мм |
| Ширина тумбы | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Тип этажерки | прямая |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Тип тумбы | прямая |
| Тип мебели | стеллаж |
- Цена: 1 362 ₴

