Шкаф для ванной комнаты ШВК - 21, цвет Белый



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця окрема шафа для зберігання займає трохи місця і впорядковує необхідні речі у ванній кімнаті. Шафа оснащена дверцятами, що прикривають місткі полиці, в яких легко можна розмістити більшість предметів ванної кімнати, таких як рушники, туалетний папір, мильні та стирильні предмети гігієни і.т.п. Завдяки простому вигляду ідеально впишеться в будь-який дизайн ванної кімнати, зробивши його більш затишним і елегантним. Збільшить простір за допомогою цього функціонального сховища.
Фурнітура може відрізнятися від тої, що на фото (в залежності від наявності у постачальників)
Можливі кольори виконання:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дверка | 1 шт |
| Количество открытых полок | 1 шт |
| Основной цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольная |
| Тип открывания дверки | универсальное |
| Тип мебели | шкаф |
| Форма пенала | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Колір ДСП | |
| Колір ДСП | Білий |
- Цена: 1 270 ₴

