Стійка прийому клієнтів для косметології з ЛДСП, Лівий кут, РЦП-7, колір Антрацит


Стійка рецепшен - ідеальна меблева конструкція, для прийому клієнтів та організації роботи в офісах, медичних клініках, барбрешопах, готелях тощо. Ця стійка допоможе легко організувати порядок у приміщенні для прийому гостей. За допомогою просторих полиць, ящиків та ніш, у Вас завжди буде чистота та все необхідне під рукою для того, щоб швидко та якісно надати послуги з прийому та запису вашого клієнта.
У цьому столі є всі компоненти, необхідні для сучасного універсального та практичного центру прийому. Виріб виготовлений з ЛДСП гідної якості ↨ 16 мм із пластиковою ПВХ кромкою товщиною 1 мм, що без проблем підійде для використання у будь-якому заході чи офісі. Поверхня матова, стійка до невеликих подряпин, плям, води та нагрівання. У комплект поставки цього ресепшена входить робочий стіл для вашого комп'ютера та інших важливих документів, а також тумба з ящиком, що замикається.
Фурнітура і колір дсп може трохи відрізнятися від фото (реальні кольори ЛДСП, дивіться в пілітрі нижче ↓ )

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Стойка модульная |
| Длина стойки | 1200 мм |
| Глубина стойки | 600 мм |
| Высота стойки | 1200 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Тип мебели | стол |
| Тип стола | прямой |
| Кут приставний | ЛІВИЙ |
| Цвет ДСП | |
| Колір ДСП | Антрацит |
- Цена: 5 997 ₴

