Штендер А0 алюмінієвий (профіль 25 мм) - гострий кут



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплектація виносного штендера:
- Клік-рамки 25 профіль з обох сторін (всього 2 шт.);
- Ніжки-опори – алюмінієвий профіль;
- Лист захисного пластику в кожній рамці мат або глянець на вибір;
- Задні панелі з непрозорого щільного ПВХ;
- Фіксуючі петлі для статичності конструкції;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Двухсторонний |
| Покрытие рабочей поверхности | Без покрытия |
| Применение | Внутри помещения |
| Тип | Штендер |
| Размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Высота | 1350 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серебро |
| Разновидность товара | 25 мм - гострий кут |
| Формат | А0 |
- Цена: 6 200 ₴

