Кишені А4 вертикальний з задньою стінкою


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кишені А4 вертикальний на ПВХ
Кишеня формату А4 вертикальний, розміри 219 x 302 x 6 мм, виготовляється з прозорого акрилу і задня стінка з білого ПВХ 3мм, і служить для розміщення рекламних матеріалів, буклетів. Виробляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами варіантів дизайну, форми, розміру, кольору і будь-яких інших Ваших побажань.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 240 мм ;
висота: 308 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 6 мм

-
ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2дні)
Оплата здійснюється при
отримання та огляду товару на пошті !
-РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
-ПРАЦЮЄМО НА РИНКУ БІЛЬШЕ 6 РОКІВ!
Тільки задоволені клієнти.
МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ і з радістю відповімо на всі ваші запитання !
ДИВІТЬСЯ інші наші оголошення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Матеріал виготовлення підставки | Акрил |
| Тип виробу | Прозорий |
| Колір | Білий |
| Формат | A4 |
| Розміри | |
| Висота | 308 мм |
| Глибина | 6 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 125 ₴

