Табурет простий ТБ-1 з ЛДСП, колір Дуб Сонома





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При облаштуванні обідньої зони на кухні не останню роль відіграє питання економії місця. З цієї точки зору компактна невелика табуретка – раціональний вибір, адже після сніданку або вечері її можна повністю засунути під стіл, щоб вона не заважала проходу. Стінки табурету з'єднані центральною царгою, що забезпечує міцність та стійкість конструкції. Технологічні отвори на зовнішній стороні боковин закриті декоративними заглушками в тон декору. Витримує навантаження до 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Нагода |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Розмір столу | 1200х700 |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 120296 |
| Висота столу | 450 |
| Ширина столу | 350 |
| Тип меблів | табуретка |
| Тип столу | прямий |
| Форма стола | Прямий (лінійний) |
| Стільниця | ДСП |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Товщина ДСП | 16 мм |
- Ціна: 486 ₴


