Приліжковий журнальний столик ЖС-30, Білий \ Дуб сонома трюфель



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Простий дизайн і чисте оздоблення надають цьому журнальному столику сучасну привабливість, привносячи сучасний мінімалістський стиль у ваш будинок. Стіл доступний у різних кольорах, щоб відповідати вашому інтер'єру, і має вбудовані полиці для зберігання мультимедіа, електроніки, ігор та багато іншого. Потрібно збирання.
Особливості
Підходить для дитячих кімнат, ігрових кімнат, терас, дворів, зимових садів та віталень.
Догляд: протирайте поверхні вологою ганчіркою та уникайте агресивних миючих засобів.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Ламіноване ДСП 16 мм.
Край: ПВХ 0,5 мм
Можливі варіанти за кольорами:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Нагода |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | столик журнальний |
| Корпус (каркас) | ДСП |
- Ціна: 1 873 ₴

