Шафа для ванної кімнати навісна ШВК - 23, колір Білий





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця окрема шафа для зберігання займає трохи місця і впорядковує необхідні речі у ванній кімнаті. Шафа оснащена дверцятами, що прикривають місткі полиці, в яких легко можна розмістити більшість предметів ванної кімнати, таких як рушники, туалетний папір, мильні та стирильні предмети гігієни і.т.п. Завдяки простому вигляду ідеально впишеться в будь-який дизайн ванної кімнати, зробивши його більш затишним і елегантним. Збільшить простір за допомогою цього функціонального сховища.
Фурнітура може відрізнятися від тої, що на фото (в залежності від наявності у постачальників)
Можливі кольори виконання:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Нагода |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 400 мм |
| Колір ДСП | |
| Колір ДСП | Білий |
- Ціна: 1 049 ₴



